Ogłoszenia – 26 lipca 2015 r.

 • Dzisiaj (26 lipca) po każdej Mszy św. poświęcamy samochody.
 • Święci w tym tygodniu
  – środa – św. Marty
  – piątek – św. Ignacego z Loyoli
  – sobota – św. Alfonsa Marii Liguoriego. Jest to pierwsza sobota sierpnia
 • Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela sierpnia. O godz. 14.15
  odmówimy wspólny Różaniec Róż Różańcowych. W sierpniu będziemy modlili
  się  za wolontariuszy.
 • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu proszę mieszkańców ul. Górniczej i Zagrodowej.
 • W tym tygodniu obradowała Rada Duszpasterska naszej parafii. Przed nami wiele dużych prac: – dach na wieży, umieszczenie krzyża na wieży, przyłączenie gazu do kościoła, ale przede wszystkim ocieplenie sufitu i podbitka. Mamy firmę z Nowego Sącza, która takie prace wykonuje, taniej niż firmy z Trójmiasta, ale mimo wszystko jest to suma około 150 000 zł. W związku z tym Rada bardzo poważnie zastanawiała się, czy nie chodzić po Parafii i zbierać te fundusze, czy pozostać przy tradycyjnych kolektach, z których jednak takiej sumy nie nazbieramy.

Komentarze

komentarze