Ogłoszenia – 26 listopada 2017 r.

Chrystusa Króla – 26 listopada 2017 r.

  • W tym tygodniu przypada w czwartek święto Andrzeja Apostoła. W pierwszy piątek miesiąca od godzinie 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną chorych, a od godziny 16.00 okazja do spowiedzi świetej. Od 1 grudnia do Świąt Bożego Narodzenia Msze święte w dni powszednie o 6.30 i 17.00. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
  • W przyszłą niedzielę dokonamy poświęcenia opłatków na stół wigilijny. Opłatki będą zanoszone do domów. Zwyczajowo składane ofiary przeznaczone są na fundusz budowlany.
  • Roraty, podobnie jak w ubiegłym roku odbędą się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 6.30. Wyjątkiem będzie dzień odpustu. W tym dniu roraty będą o godzinie 6.30. Zachęcam do udziału w roratach Motywacją niech będzie fakt, że tegoroczny adwent jest najkrótszym z możliwych. Ogłaszam konkurs na najładniejszy lampion. Na trzech laureatów czeka sympatyczna nagroda.
  • W poniedziałek 4 grudnia, z okazji wspomnienia świętej Barbary w naszej parafii uroczystość odpustowa, której o godzinie 17.00 przewodniczyć będzie ks. biskup Zbigniew Zieliński. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  • Przy wyjściu do nabycia u ministrantów nowy numer pisma „Gość Niedzielny” – zachęcamy do lektury i nasz parafialny biuletyn. W nim program kwietniowej pielgrzymki na Warmię.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze