Ogłoszenia – 26 listopada 2023 r.

Niedziela Chrystusa Króla

  • Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Młodzieży w diecezji,
    to Święto Patronalne Gdańskiego Seminarium Duchownego i Akcji Katolickiej.
  • W tym tygodniu wspominamy w czwartek św. Andrzeja Apostoła.
  • W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 16.15.
  • 4 grudnia, z okazji wspomnienia św. Barbary w naszej parafii uroczystość odpustowa, której o godz. 17.00 przewodniczyć będzie ks. kanonik Zygmunt Jankowski z Karwi. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. W tym dniu przed południem odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. W dzień odpustu nie będzie porannej Eucharystii o 7.00.
  • W czwartek rano adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15-10.15.
  • Zachęcamy do włączenia się w akcję „TUTKA MIŁOSIERDZIA”. Akcja polega na wypełnieniu jej długoterminową żywnością typu: konserwy, pasztety, kawa, herbata, słodycze itp. Artykuły żywnościowe trafią do najbardziej potrzebujących rodzin a także wesprą Pracownię Miłosierdzia „Św. o. Pio” we Władysławowie. Wypełnione torby prosimy przynieść 6 grudnia do naszego Kościoła i postawić w przedsionku przy tablicach jubileuszowych.
  • W przyszłą niedzielę spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15, w tym dniu o 9.30 katecheza dla uczniów klasy VIII – kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • Za tydzień puszka przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

Na ostatnie dni Roku Liturgicznego niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze