Ogłoszenia – 26 maja 2019 r.

VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019 r.

  • Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30, dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00.
  • Od wtorku do czwartku po Koronce do Bożego Miłosierdzia modlitwy przy krzyżu misyjnym o urodzaje. Zapraszamy zwłaszcza rolników na tę modlitwę.
  • W środę przypada wspomnienie świętej Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, a w piątek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sobotę przypada wspomnienie świętego Justyna Męczennika. W tym dniu rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe.
  • W czwartek i piątek są wolne intencje Mszy świętych.
  • Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15, połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  • Drodzy Parafianie! Festyn w dniu 8 czerwca stoi pod znakiem zapytania. Na ten moment brakuje wystarczającej ilości ludzi do jego obsługi, aby mógł się on w ogóle odbyć. Rada parafialna jutro na 19.00 zaprasza osoby chętne do pomocy w prowadzeniu festynu na spotkanie ostatniej szansy do salki na plebanię.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze