Ogłoszenia – 26 stycznia 2020 r.

II Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020 r.

  1. Przeżywamy dziś światowy dzień trędowatych, niedzielę Słowa Bożego i XX Dzień Islamu w Kościele katolickim pod hasłem: „Katolicy i Muzułmanie w służbie powszechnego braterstwa”.
  2. Jutro przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
  3. We wtorek przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu a w piątek św. Jana Bosko. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy z okazji ich święta serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to światowy dzień życia konsekrowanego. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszki przeznaczona na utrzymanie kontemplacyjnych zakonów w naszej diecezji. Tego dnia o godzinie 10:30 poświęcenie świec komunijnych dzieci klas III i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, a po Mszy św. spotkanie dla rodziców w kościele. W tym dniu o godzinie 14:15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny Gość Niedzielny i biuletyn parafialny.
  6. Dziękuję wszystkim za spotkania z okazji kolędy, wspólną modlitwę, rozmowę i poczęstunek, za uszanowanie mojej prośby o przełożenie kolędy ze względu na przeziębienie czy grypę w domu oraz za złożone ofiary na utrzymanie parafii i budowę kościoła.
  7. Intencje mszalne na rok 2021 będę przyjmował od 4 lutego w biurze parafialnym.W miesiącu lutym w dni powszednie z racji obecności o. Jordana są wolne intencje Mszy świętych.
  8. Można jeszcze zapisać się w sklepie u p. Daniela Borchmann na Parafialną Zabawę Karnawałową, która rozpocznie się 8 lutego.
  9. Dziękuję za ofiary składane do puszki na sprzątanie kościoła parafialnego.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze