Ogłoszenia – 27 sierpnia 2017 r.

XXI Niedziela Zwykła – 27 sierpnia 2017 r.

• W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają: w poniedziałek św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek Męczeństwo Jana Chrzciciela, w piątek bł. Bronisławy. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask.
  • Od przyszłej niedzieli wracamy do porządku powakacyjnego Mszy świętych.
  • W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę (3 września) o godzinie 10.30. Msza święta z poświęceniem przyborów szkolnych i tornistrów. Msza święta dla dzieci w dniu 4 września na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8.00. W niedzielę 17 września po mszy świętej o godzinie 10.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii świętej. 1 października spotkanie o tej samej porze uczniów klas VII i II gimnazjum oraz ich rodziców, którzy w 2019 roku przystąpią do sakramentu bierzmowania.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy piątek od godzinie 9.00 odwiedzę chorych. W piątek okazja do spowiedzi świętej w kościele od godz. 15.30- 17.00. W sobotę Msza święta o 17.00 jest wotywną o Niepokalanym Sercu Maryi.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny.
  • W przyszłą niedzielę spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15.
  • W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe w Swarzewie.

Witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik