Ogłoszenia – 27 stycznia 2019 r.

III Niedziela Zwykła – 27 stycznia 2019 r.

  • Przeżywamy dziś światowy dzień trędowatych. Dzisiaj kończą się także Światowe Dni Młodzieży w Panamie.
  • We wtorek spotkanie opłatkowe grupy młodzieżowej, w środę katecheza dla młodzieży klas III gimnazjum, w piątek z racji dodatkowej kolędy nie będzie spotkania starszych ministrantów, a w sobotę z racji święta nie będzie zbiórki lektorek i ministrantów. Będzie natomiast spotkanie oazowe o 11.30.
  • Dziękuje wszystkim za spotkania z okazji kolędy, wspólną modlitwę, rozmowę i poczęstunek. 1 Lutego po 19.00 kolęda dodatkowa.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem ksiądz proboszcz odwiedzi stałych zgłoszonych chorych. Od godziny 16.00 okazja do spowiedzi świętej. Po Mszy świętej wieczornej odmówimy Litanię do NSPJ. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętego Tomasza z Akwinu, w czwartek świętego Jana Bosko, w sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to światowy dzień życia konsekrowanego. W tym dniu Msze święte ranne i wieczorna z liturgią ze święta. Taca z tych Mszy świętych przeznaczona jest na utrzymanie kontemplacyjnych zakonów w naszej diecezji.
  • 2 lutego o godzinie 17.00 poświęcenie świec komunijnych dzieci klas III i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
  • Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy z okazji ich święta serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  • Biuro parafialne w tym tygodniu czynne o stałej porze. Intencje mszalne na rok 2020 ksiądz proboszcz będzie przyjmował po 10 lutego w biurze parafialnym.
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny Gość Niedzielny i biuletyn parafialny.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 14.15 spotkanie comiesięczne Żywego Różańca.

W dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze