Ogłoszenia – 28 czerwca 2020 r.

28.06.2020 – XIII niedziela zwykła

 1. Witamy wszystkich parafian, gości i turystów odpoczywających nad polskim morzem.
 2. Dziś nabożeństwo czerwcowe po Mszy świętej o 8.00., w tygodniu po Mszy świętej o 17.00.
 3. Pragniemy przypomnieć, że w czasie wakacji nie odprawiamy w niedziele Mszy świętej o 16.00. Jest ona przesunięta na godzinę 20.00. Przed południem są trzy Msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Równocześnie przypominamy, że sobotnia Msza święta o godz. 18.00. sprawowana jest z liturgii niedzielnej. Spowiedź jest zasadniczo przed Mszą św. w dni powszednie.
 4. W liturgii tego tygodnia w poniedziałek przypada Uroczystość Apostołów: Piotra i Pawła – taca na Świętopietrze – dodatkowa Msza święta o 8.00, w piątek święto Tomasza Apostoła. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów, kleryków, o nowe powołania do służby w kościele między 9.15 a 10.15.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem ks. proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. Po południu okazja do spowiedzi świętej od 16.00. Po Mszy świętej o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSJ.
 7. Za tydzień w niedzielę godz. 14.15. w kościele comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
 8. Są wolne intencje Mszy świętych w bieżącym tygodniu i w przyszłą niedzielę. Intencje na bieżący tydzień można zamawiać w zakrystii, na pozostałe dni w biurze parafialnym w godzinach funkcjonowania.
 9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn. Jest do nabycia także parafialny kalendarz na 2021 rok – cegiełka na budowę kościoła w cenie 20 złotych. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o skarbonce na sprzątanie kościoła.
 10. Ksiądz proboszcz dzisiaj kwestuje na budowę kościoła w Sierakowicach.
 11. W przyszłą niedzielę kolekta na seminarium. Gościć będziemy przedstawiciela naszej diecezjalnej uczelni.

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Komentarze

komentarze