Ogłoszenia – 5 maja 2019 r.

III Niedziela Wielkanocna

  • Zakończył się Tydzień Miłosierdzia, a rozpoczyna dzisiejszą niedzielą Tydzień Biblijny. Niech ten czas wyznaczony przez Kościół zobliguje nas do osobistej lektury Pisma św., zwłaszcza Nowego Testamentu.
  • Dzisiaj majowe o 14.15 w połączeniu ze spotkaniem Żywego Różańca. Dzieci pierwszokomunijne mają swoją majówkę o godz. 17.00.
  • Nabożeństwa majowe w tygodniu o godzinie 17.30, w niedzielę po Mszy świętej o 16.00. Nabożeństwa majowe dla dzieci o godzinie 16.00 od poniedziałku do piątku, począwszy od jutra.
  • W kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek święto apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość Św. Stanisława biskup i męczennika. W tym dniu Msze święte o 16.30 i 17.00. Nie będzie Mszy świętej o 18.00, gdyż będę na bierzmowaniu we Władysławowie.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 10.30 Rocznica I Komunii świętej. Z tej racji spowiedź dzieci klasy IV i ich krewnych w sobotę o godzinie 9.00.
  • Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowych.
  • W zeszłą niedzielę na Caritas do puszek zebraliśmy 304 złote, w przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Polecam Waszej ofiarności sprzątanie kościoła.
  • Festyn parafialny w tym roku odbędzie w stałym miejscu w dniu 8 czerwca (sobota). Tradycyjnie do biura można przynosić fanty na festyn parafialny. Zachęcamy dzieci aby w domu zrobiły prace które mogłyby posłużyć na fanty: wazoniki, rysunki na szkle, ramki.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik


Zapowiedzi przedślubne 28 IV, 3 V, 5 V

1. Henryk Edmund Krukowski, zam. Chłapowo i Lidia Jarek, zam. Chłapowo;

2. Karol Roman Bettin, zam. Wejherowo i Nikola Weronika zd. Plinska, zam. Chłapowo.

Komentarze

komentarze