Ogłoszenia – 28 sierpnia 2022 r.

XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

 1. Do końca sierpnia w godzinach 18.45-20.45 można wejść na wieżę kościoła w Chłapowie, aby podziwiać panoramę okolicy.
 2. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o 8.00. Kwadrans przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W I piątek od godz. 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną stałych zgłoszonych chorych. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Serca Bożego.
 4. W piątek przypada wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
 5. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii, O godz. 10.00 spotkanie lektorek/ ) 16.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
 6. Od przyszłej niedzieli obowiązuje porządek mszy św. niedzielnych w ciągu roku szkolnego.
 7. Za tydzień spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15 w kościele.
 8. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
 9. Przy skarbonce na budowę kościoła są wyłożone cegiełki informujące o poczynionych i bieżących inwestycjach. Jakby ktoś chciał z wczasowiczów złożyć anonimowo ofiarę na budowę kościoła na tacę, czy przesłać na konto, może je wziąć ze sobą.
 10. Polecamy Waszej pamięci skarbonkę na sprzątanie kościoła.
 11. W niedzielę 11 września na Mszy św. o 10.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 11 września o 9.45 w kaplicy przy zakrystii spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze