Ogłoszenia – 28 stycznia 2024 r.

IV Niedziela Zwykła

  1. Jutro odwiedzę przed południem stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną.
  2. W środę przypada wspomnienie św. Jana Bosko, w piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00. Przynosimy gromnice.
  3. Biuro parafialne czynne w poniedziałki i środy bezpośrednio po zakończeniu Mszy św.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od 17.30 do 18.00 zakończona Nowenną do MBNP i w czwartek od 9.15-10.15.
  5. W piątek od 17.15 jest okazja do spowiedzi św. Po Mszy świętej nabożeństwo ku czci Serca Bożego.
  6. Przy wyjściu można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 10 złotych i nasz parafialny biuletyn za dobrowolną ofiarą. Są także do nabycia gromnice: mała po 15 złotych, duża 20 złotych.
  7. Za tydzień o godz. 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele. Następnie spotkanie 3 róży w salce na plebanii.
  8. W czasie ferii nie ma spotkań formacyjnych dla LSO, oazy i scholii.
  9. Dziś zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła. Następna zbiórka na ogrzewanie w Popielec.
  10. Pragnę serdecznie podziękować za przyjęcie kolędy, za wspólną modlitwę, możliwość spotkania, liczne poczęstunki i ofiary złożone na funkcjonowanie i budowę kościoła . Dziękuję za co raz większą waszą otwartość wyrażającą się w szczerych rozmowach i bardzo serdeczną atmosferę, za życzliwość wobec ministrantów. Odwiedziłem 272 domy – 88 procent stałych mieszkańców w parafii. Nie przyjęły mnie 32 rodziny – czyli 12 procent stałych mieszkańców w parafii. We wtorek z kolędą do naszego dekanatu przyjedzie ksiądz arcybiskup metropolita gdański.

Na nadchodzący czas bezpiecznych ferii zimowych niech nam Pan Jezus błogosławi.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze