Ogłoszenia – 29 maja 2022 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa majowe, od środy zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  2. We wtorek przypada święto Nawiedzenia NMP., w środę wspomnienie św. Justyna Męczennika.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w czwartek o 17.00 jest wotywną o Eucharystii. W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną. Po południu od 16.15 okazja do spowiedzi św. W pierwszą sobotę miesiąca o 16.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi i o 17.00 Msza św. wotywna o Matce Bożej.
  4. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa o 17.30.
  5. W sobotę o godz. 11.00 Mszą św. zakończymy rok formacyjny Oazy Dzieci Bożych i Liturgicznej Służby Ołtarza.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O 14.15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca połączone z koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym.
  7. Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn,
  8. Tegoroczna procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami Gościnna, Poprzeczna, Władysławowska, Gospodarska, Władysławowska do kapliczki Jezusa Frasobliwego. Prosimy o udekorowanie trasy procesji.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii i sprzątanie kościoła oraz na kwiaty i dekoracje.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Zapowiedzi przedślubne: