Ogłoszenia – 29 stycznia 2023 r.

IV Niedziela Zwykła

  • Pojutrze przypada wspomnienie św. Jana Bosko, w czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Msze św. w tym dniu: o 6.30, 8.45, 17.00 i 18.00. Przynosimy gromnice.
  • W tym tygodniu ponadto przypada we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, w piątek wspomnienie św. Błażeja. Rano po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo świecami osób mających problemy laryngologiczne.
  • W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od 9.15-10.15.
  • W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę przed południem stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną, zaś od 16.15 jest okazja do spowiedzi św. W pierwszy piątek o 17.00 Msza św. wotywna o Sercu Bożym połączona z nabożeństwem eucharystycznym..
  • Przy wyjściu można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 10 złotych i nasz parafialny biuletyn za dobrowolną ofiarą.
  • Za tydzień o godz. 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • Dziś zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła. Następne 19 i 26 lutego.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze