Ogłoszenia – 3 czerwca 2018 r.

IX Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

  • Z racji przeżywanej w czwartek uroczystości Bożego Ciała dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie tej uroczystości: niosącym feretrony, chorągwie i sztandary, dzieciom sypiącym kwiaty i niosącym poduszki, a także Liturgicznej Służbie Ołtarza, budowniczym ołtarzy, dekorującym domy i wszystkim, którzy wzięli liczny udział w procesji, wyrażając w ten sposób cześć dla Jezusa Eucharystycznego.
  • W dalszym ciągu zapraszamy w Oktawie Bożego Ciała codziennie o godzinie 17:30 na nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją eucharystyczną. Także w oktawie zapraszamy dorosłych i dzieci do noszenia chorągwi i feretronów.
  • Także dziś o godz. 14.15 spotkanie Żywego Różańca połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym.
  • W czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, dokonamy poświęcenia przyniesionych wianków.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – w Kościele dzień modlitw o świętość dla kapłanów. Msza św. o godz. 17, a po niej procesja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Ponadto w tym tygodniu w wtorek wspomnienie Świętego Bonifacego, a w sobotę Niepokalanego Serca Maryi.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. W najbliższym czasie zostaną zamontowane główne drzwi do kościoła i drzwi łączące przedsionek z nawą główną. Zostaną dołożone kamery. 

Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz kolejnych dni Oktawy Bożego Ciała. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze