Ogłoszenia – 3 kwietnia 2022 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj o 14.30 spotkanie Żywego Różańca, a po nim Koronka do Bożego Miłosierdzia i Gorzkie Żale.
  2. Dzisiaj także gościmy z kazaniami ks. Adama Pleskota. W czerwcu br. zapowiedziana jest konsekracja kościoła w Chałupach, stąd wesprzemy tę małą wspólnotę naszego dekanatu darem materialnym. Możemy w ten sposób podziękować, bo w Chałupach ks. proboszcz Sławek podczas wakacji trzykrotnie kwestował na budowę kościoła w Chłapowie. Z tej racji spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII przesunięte jest na 10 kwietnia na 10.30 (za tydzień).
  3. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali o stałych porach.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy świętej: 8.00, 9.15 i 16.00. oraz w sobotę o 18.00. Liturgia Mszy św. niedzielnej o 10.30 rozpocznie się między plebanią a kościołem. Przed kościołem lektorki będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy.
  5. Polecamy waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego i aktualny biuletyn parafialny, w który zaopatrzyć się można za drobną ofiarą przy wyjściu z kościoła.
  6. Za tydzień kolekta budowlana.

Ksiądz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze