Ogłoszenia – 3 listopada 2019 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie św. Karola Boromeusza, w sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  2. Pierwsze dni listopada stanowią okazję do uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych. Kto uzyska odpust zupełny za zmarłych ratuje dusze z czyśćca. Odpust zupełny za zmarłych można uzyskać raz dziennie do 8 listopada nawiedzając cmentarz, będąc w stanie łaski uświęcającej i przyjmując Komunię św. oraz odmawiając modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  3. Różaniec z wypominkami odmawiamy o 17.30 do 8.11, dzisiaj w ramach spotkania Żywego Różańca o godz. 14.15.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o godz. 17.00 jest wotywną o Chrystusie Najwyższym Kapłanie. W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  5. Zapraszamy dzieci w sobotę na kolejne spotkanie oazowe na godz. 11.00.
  6. Trwają zapisy na wrześniowy wyjazd do Moskwy, Smoleńska i Katynia. W przyszłym roku przypada bowiem 80 – rocznica Zbrodni Katyńskiej i 10 – rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Bliższe informacje w gablotce w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii. Zapisy w biurze parafialnym
  7. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Komentarze

komentarze