Ogłoszenia – 3 października 2021 r.

XXVII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Trwa konkurs na ciekawie zrobiony różaniec z elementami morskimi. Jego rozstrzygnięcie będzie w środę.
  2. Jutro wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek MB. Różańcowej.
  3. Dziś spotkanie Żywego Różańca o 14.15. Po Koronce spotkanie w salce przed wyjazdem w Bieszczady. Przynosimy pieniądze na cały wyjazd, jak i dowód osobisty.
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, oraz biuletyn parafialny.
  5. W sobotę spotkania: kandydatów na ministrantów o 8.00 oazy o 11.00. Zapraszamy także nowe, chętne osoby.
  6. Za tydzień także Dzień Papieski. Przed kościołem będzie można wspomóc FUNDACJĘ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA. W tym dniu taca budowlana.
  7. Dziękujemy za pamięć o ofiarach składanych do puszki na sprzątanie kościoła i środowych ofiarach na kwiaty i dekoracje do kościoła.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik