Ogłoszenia – 3 września 2023 r.

XXIII Niedziela Zwykła

• Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15w kościele.
  • Trwa Wielki Odpust w Swarzewie. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada w piątek Narodzenie NMP.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny.
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 4 września. Msza św. o 8.00. Kwadrans przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
  • W sobotę na 9.00 ks. proboszcz zaprasza młodszych ministrantów, natomiast na 10.00 starsze lektorki, a o godz. 10.30 młodsze do salki na plebanię.
  • Za tydzień kolekta budowlana.
  • Biuro parafialne we wrześniu czynne o stałych porach we wtorki i czwartki.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  • W niedzielę 10 września na Mszy św. o 10.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 10 września o 9.45 w kaplicy przy zakrystii spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
  • Intencje na 2024 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym po 8 października.
  • Do przyszłej niedzieli trwa wystawa prac plastycznych, czynna po kazdej mszy św., zorganizowana przez dzieci i młodzież, a także przez wąską grupę dorosłych ze Stowarzyszenia Pasjonatów Malarstwa. członkowie w/w Stowarzyszenia sa mieszkańcami Chłapowa i okolic. Zachecamy do jej odwiedzenia. Bedzie także mozliwość nabycia obrazów.
  • Stałych, zgłoszonych chorych ksiądz proboszcz odwiedzi w sobotę 9 wrzesnia od godz. 11.00

Witając wszystkich Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik