Ogłoszenia – 30 czerwca 2019 r.

XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

 • Witamy wszystkich parafian, gości i turystów odpoczywających nad polskim morzem.
 • Pragniemy przypomnieć, że w czasie wakacji nie odprawiamy w niedziele Mszy św. o 16.00. Jest ona przesunięta na godzinę 20.00. Przed południem są trzy Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Równocześnie przypominamy, że sobotnia Msza św. o godz. 18.00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej. Spowiedź jest przed Mszą świętą.
 • W liturgii tego tygodnia we wtorek przypada w środę święto Tomasza Apostoła, w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
 • W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów, kleryków, o nowe powołania do służby w kościele między 9.15 a 10.15.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem ks. proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. Po południu okazja do spowiedzi św. od 16.00. Po Mszy św. o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSJ.
 • Za tydzień w niedzielę godz. 14.15. w kościele comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
 • Zachęcamy po Mszy św. do adoracji relikwii św. Jana Pawła II, które są wystawione na marmurowym klęczniku i zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godz. 15.00.
 • Są wolne miejsca na wrześniową pielgrzymkę do Rzymu i na ziemie Zachodnie Polski. Zapisywać się można w biurze parafialnym od wtorku do czwartku w godzinach 15.15-16.30. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii i w gablotce.
 • Doroczny odpust Matki Boskiej Szkaplerznej w Swarzewie przypada w tym roku w dniach 20 i 21 lipca. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę 21 lipca o godz. 10:30 pod przewodnictwem ks. biskupa. Pielgrzymi przybędą w sobotę 20 lipca. Powitanie zgodnie z tradycyjnym porządkiem przed Kaplicą Objawienia o 15.30. Centralna Msza św. w sobotę o godz. 17:00. Nasza parafialna pielgrzymka wyruszy spod kościoła w sobotę o 13.15 i dołączy tradycyjnie do Grupy Władysławowskiej.
 • Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o skarbonce na sprzątanie kościoła.
 • Księża Chrystusowscy zapraszają codziennie na filmy chrześcijańskie do Domu Parafialnego we Władysławowie. Bliższe informacje w gablotkach
 • Ksiądz proboszcz w tygodniu jest obecny. Dzisiaj kwestuje na budowę kościoła w kościele bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim, za tydzień w Krokowej.
 • W poniedziałek pożegnaliśmy Jana Boldę l.89 z ul. Władysławowskiej. Dobry Jezu…

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik


Zapowiedzi przedślubne 2019-06-23 – 2019-07-07

Zamierzają przyjąć sakrament małżeństwa

Michał Styn, zam. Chłapowo i Karolina Białk, zam. Gnieżdżewo

Łukasz Dodot, zam. Chłapowo i Anna Wrosz, zam. Chłapowo

Komentarze

komentarze