Ogłoszenia – 7 maja 2023 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe połączone ze spotkaniem Żywego Różańca o godz. 14.15.
  2. Jutro przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika– patrona Polski.
  3. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedziele po Mszy św. o 16.00. Nabożeństwa dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.
  4. W czwartek biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. Tegoroczna procesja Bożego Ciała rozpocznie się w kościele i przejdzie ulicami: Przytulną, Kopalnianą, Solną, Zagrodową,Górniczą, Władysławowską, Poprzeczną i Gościnną.
  6. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Biuletyn Parafialny.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Dziękuję za środowe ofiary na kwiaty i te składane do puszki na sprzątanie kościoła.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik