Ogłoszenia – 30 maja 2021 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres obowiązkowej komunii świętej wielkanocnej. Za tydzień o 14.15 spotkanie Żywego Różańca połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  2. W poniedziałek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny we wtorek wspomnienie świętego Justyna, w sobotę świętego Bonifacego.
  3. Jutro ostatnie nabożeństwo majowe dla dzieci o godzinie 16.00. Od wtorku nabożeństwa czerwcowe o 17.30.
  4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o 8.00, 9.15, 10.30 i o 16.00. Po Mszy świętej o godzinie 10.30 wyruszy tradycyjna procesja. Msza święta w środę o 18.00 z liturgią z Uroczystości Bożego Ciała.
  5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę stałych zgłoszonych chorych, a od 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
  6. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od wtorku o godzinie 17.30 – w Oktawie Bożego Ciała – połączone z procesją eucharystyczną wokół kościoła. W przyszłą niedzielę Procesja Eucharystyczna po Sumie o godzinie 8.00.
  7. W przyszłą niedzielę ostatnia Msza święta o 9.15, a o 10.30 Rocznica I Komunii świętej.
  8. W najbliższym tygodniu i koło połowy czerwca są wolne intencje Mszy świętych.
  9. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik