Ogłoszenia – 30 stycznia 2022 r.

IV Niedziela Zwykła

  • Jutro przypada wspomnienie św. Jana Bosko, w środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Msze święte w tym dniu: o 6.30, 17.00 i 18.00. Przynosimy gromnice.
  • W tym tygodniu przypada w czwartek wspomnienie świętego Błażeja. Rano po Mszy świętej nastąpi błogosławieństwo świecami osób mających problemy laryngologiczne, w sobotę przypada wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy. W tym dniu można wziąć po Mszy świętej do domów pobłogosławiony chleb;
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15-10.15.
  • W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę przed południem stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną, zaś od 16.15 jest okazja do spowiedzi św. W pierwszy czwartek wieczorna miesiąca Msza święta wotywna o Eucharystii, zaś w piątek o 17.00 Msza święta wotywna o Sercu Bożym połączona z nabożeństwem eucharystycznym.
  • Intencje mszalne na rok 2023 zamawiać można od 1 lutego w biurze parafialnym.
  • Przy wyjściu można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych i nasz parafialny biuletyn za dobrowolną ofiarą.
  • Za tydzień o godzinie 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • Za tydzień zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze