Ogłoszenia – 30 września 2018 r.

XXVII Niedziela Zwykła – 30 września 2018 r.

  • Jutro rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30, w niedzielę po Mszy o 16.00 z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca. Zapraszam dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00. Ogłaszamy konkurs na ciekawie zrobiony różaniec. Jego rozstrzygnięcie będzie w drugiej połowie miesiąca. W przyszłą niedzielę poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godzinie 10.30. Za tydzień Spotkanie Żywego Różańca w niedzielę o godzinie 14.15.
  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, we wtorek świętych Aniołów Stróżów, w czwartek świętego Franciszka z Asyżu, w piątek świętej Faustyny. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • W tym tygodniu w salce na plebanii we wtorek spotkanie grupy młodzieżowej o 19.00, w środę o 19.00 katecheza dla III klasy gimnazjum, w piątek na 19.00 zapraszam starszych ministrantów, w sobotę nie będzie spotkania ministrantów ani lektorek, oaza o godz. 11.40.
  • Zaliczkę 100 złotych na pielgrzymkę do Kalisza wpłacamy w pierwszym tygodniu października w biurze parafialnym.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od 15.40 do godziny 17.00 z przerwą na różaniec dla dzieci. W tym dniu od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny. W nim informacje o akcji: Zaadoptuj figurkę Szopki Bożonarodzeniowej.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze