Ogłoszenia – 31 stycznia 2016 r.

• Wtorek – Święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawiamy o godz. 8:00, 16:00 – dla dzieci i 17:00. Na każdej Mszy św. poświęcamy gromnice. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
  • Środa – św. Błażeja. Po Mszy udzielamy błogosławieństwa za przyczyną św. Błażeja, orędownika i opiekuna w chorobach gardła.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątekpierwsza sobota lutego.

pierwszy piątekodwiedzanie chorych od godz. 9:00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16:00. Ze względu na zimę, dzieci przystąpią do komunii św. bezpośrednio po spowiedzi św. w piątek jest wspomnienie św. Agaty. Poświęcamy chleb, wodę i sól.

sobota – wspomnienie Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

• Przyszła niedziela – o godz. 14.15 Różaniec Róż Różańcowych. Będziemy modlili się o dialog wiary chrześcijańskiej i ludów Azji.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W piątek o godz. 17:45 bardzo proszę Państwa z ul. Gościnnej, Poprzecznej i Strażackiej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett