Ogłoszenia – 31 stycznia 2021 r.

IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021 r.

  • Pojutrze przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Msze święte w tym dniu o 6.30, 8.00 i 17.00.
  • Za tydzień o godzinie 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • W tym tygodniu przypada w środę wspomnienie świętego Błażeja. Po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo świecami osób mających problemy laryngologiczne, w piątek przypada wspomnienie świętej Agaty – dziewicy i męczennicy. W tym dniu można wziąć po Mszy świętej do domów pobłogosławiony chleb; w sobotę przypada wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15-10.15.
  • W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę przed południem stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną, zaś od 16.00 jest okazja do spowiedzi świętej. W pierwszy czwartek miesiąca Msza święta wotywna o Eucharystii, zaś w piątek o 17.00 Msza święta wotywna o Sercu Bożym połączona z nabożeństwem eucharystycznym.
  • Intencje mszalne na rok 2022 zamawiać można od 2 lutego w biurze parafialnym.
  • Przy wyjściu można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 6 złotych i nasz parafialny biuletyn za dobrowolną ofiarą.
  • Na pomoc Chorwacji zebraliśmy do puszek 450 złotych.
  • Polecam waszej ofiarności sprzątanie kościoła. Stosowna puszka znajduje się z tyłu świątyni. Dziękuję za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na ogrzewanie kościoła.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze