Ogłoszenia – 4 czerwca 2017 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 4 czerwca 2017 r.

  • Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowywaliśmy się przez nowennę. Dzisiaj o 14:15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca, a po nim Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo czerwcowe.
  • W liturgii kończy się okres wielkanocny. Do przyszłej niedzieli trwa wynikający z przykazań kościelnych czas spowiedzi wielkanocnej.
  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie o godzinie 17:30.
  • W tym tygodniu w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, w środę przypada pierwsza rocznica śmierci księdza Proboszcza Wiesława Wetta. O godzinie 18:00 zostanie odprawiona Msza święta w jego intencji, po niej poświęcenie okolicznościowej tablicy i wspólna modlitwa przy grobie. W czwartek po Zesłaniu Ducha Świętego obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie bł. Bogumiła a za tydzień Uroczystość Trójcy Świętej.
  • Pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium w Wejherowie, która odbędzie się 10-11 czerwca. Wyjście z naszego kościoła 10 czerwca o godzinie 4:30 do Władysławowa skąd drogą nad zatoką idziemy z Parafią Władysławowską do Swarzewa, a następny przystanek przy kościele świętej Faustyny w Pucku. I tak jak każdego roku główną intencją jest modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę oraz w intencji naszych rodzin. Aby dobry Bóg błogosławił Wam i waszym rodzinom. Powrót z Wejherowa tradycyjnie autobusem o godzinie 14:00. Wyjazd w niedzielę do Wejherowa z parkingu przy kościele we Władysławowie godzinie 8:00. Powrót pieszy z Wejherowa wieczorem.
  • NAUKI PRZEDŚLUBNE
    Tych, którzy zamierzają wstąpić w sakramentalny związek małżeński  zapraszamy do uczestniczenia w naukach przedmałżeńskich. Spotkania od poniedziałku do soboty w dniach 19-24 czerwca o godzinie 19:00 w kościele we Władysławowie.
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Trwa montaż monitoringu kościoła i plebanii. 

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze