Ogłoszenia – 4 czerwca 2023 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres obowiązkowej komunii św. wielkanocnej. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca połączone z nabożeństwem czerwcowym o 14.15.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie sw. Bonifacego – biskupa i męczennika.
  3. W środę 7.06. o godz. 16.00. przed kościołem próba dzieci sypiących kwiatki na Boże Ciało. Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dziewczynki.
  4. W czwartek przypada nakazana Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 8.00, 10.30 i o 16.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy tradycyjna procesja. Prosimy o zabranie ze sobą książeczek do nabożeństwa, aby śpiewać na przemian z orkiestrą pieśni eucharystyczne. Msza św. w środę o 18.00 z liturgią z Uroczystości Bożego Ciała.
  5. W piątek przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  6. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 – w Oktawie Bożego Ciała aż do uroczystości Najświętszego Serca Bożego – połączone z procesją eucharystyczną wokół kościoła. W przyszłą niedzielę Procesja Eucharystyczna po Sumie o godz. 8.00.
  7. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  8. Serdecznie dziękuję za ofiary składane do puszki na sprzątanie kościoła i kwiaty. W przyszła niedziele kolekta budowlana.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Zapowiedzi przedślubne:

Mateusz Patryk Białk, stanu wolnego, zamieszkały w Gnieżdżewie

i Karolina Magdalena Plinska, stanu wolnego, zamieszkała w Chłapowie;

Komentarze

komentarze