Ogłoszenia – 4 listopada 2018 r.

XXXII Niedziela Zwykła – 4 listopada 2018 r.

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w piątek Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w sobotę wspomnienie świętego Leona Wielkiego, w niedzielę Święto Odzyskania Niepodległości. Zachęcam do wywieszenia flagi państwowej. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  • Różaniec z wypominkami odmawiamy o godzinie 17.30 do 8 listopada, dzisiaj w ramach spotkania Żywego Różańca o godzinie 14.15.
  • Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  • W poniedziałek o  godzinie 19.00 spotkanie Rady Parafialnej, we wtorek o godzinie 19.00 spotkanie młodzieżowe, w środę o godzinie 19.00 katecheza dla III gimnazjum, w piątek o godzinie 19.00 spotkanie starszych ministrantów, w sobotę o godzinie 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, o 10.00 zbiórka ministrantów, o godzinie 11.00 lektorek, a o 11.30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
  • Druga niedziela listopada jest w Kościele w Polsce Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który merytorycznie przygotowuje Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W bieżącym roku dzień ten przypada 11 listopada i będzie obchodzony pod hasłem: „Ocalmy chrześcijan Pakistan Przerwać milczenie”. Za tydzień zbiórka do puszek dla cierpiących i prześladowanych chrześcijan.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 10.30 poświęcimy książeczki pierwszokomunijne. Bezpośrednio po Mszy świętej krótkie zebranie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.

Niech nam Pan Bóg błogosławi.  

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze