Ogłoszenia – 4 lutego 2024 r.

V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15. Po nabożeństwie spotkanie w salce III Róży Różańcowej.
  2. W bieżącym tygodniu biuro parafialne czynne w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy świętej.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo chleba, we wtorek wspomnienie japońskich męczenników, w sobotę św. Scholastyki
  4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu go godz. 17.30-18.00 zakończona Nowenną do MBNP i w czwartek od 9.15-10.15.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chorych.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Następna zbiórka na ten cel w Popielec. Miesięczne ogrzewanie kościoła to koszt 5000 złotych.
  7. Z tyłu kościoła u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.
  8. Rekolekcje parafialne odbędą się w stałym terminie w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu. Poprowadzi je w tym roku znany nam ks. Andrzej Szymański kiedyś ze Swarzewa, dzisiaj z Zamościa.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy rozmontowali dekoracje świąteczna w kościele.
  10. Do 11 lutego zastępuje w parafii ks. proboszcza o. Ryszard Kuczer OMI – superior wspólnoty oblackiej z Gorzowa Wielkopolskiego.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz