Ogłoszenia – 5 czerwca 2022 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj o 14.15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca połączone z koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym. Po nabożeństwie spotkanie IV Róży w salce na plebanii w celu wyboru nowej zelatorki.
  2. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowywaliśmy się przez nowennę.
  3. W liturgii kończy się okres wielkanocny. Do przyszłej niedzieli trwa wynikający z przykazań kościelnych czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  4. W tym tygodniu przypada: jutro święto Maryi – Matki Kościoła-w środę św. Jadwigi Królowej, czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w sobotę św. Barnaby Apostoła. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. We wtorek i środę biuro parafialne nieczynne!
  6. W sobotę 11 czerwca o 4.30 wyruszy spod kościoła tradycyjna pielgrzymka do Wejherowa na odpust Trójcy Świętej. Powrót we własnym zakresie.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  8. W przyszła niedziele kolekta budowlana.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Zapowiedzi przedślubne 5-16.06 2022