Ogłoszenia – 5 lipca 2015 r.

• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 14:15 odmówimy wspólny Różaniec Róż Różańcowych. W lipcu będziemy modlili się za biedne kraje, by chrześcijanie dawali świadectwo miłości do ubogich.
  • We wtorek u Misjonarzy Krwi Chrystusa w Swarzewie rozpoczyna się święto dzieci. Bliższe informacje oraz kontakt są na plakacie w gablotce i na stronie internetowej Misjonarzy.
    Telefon 58 674 14 29.
  • Sobota – święto św. Benedykta Opata, Patrona Europy.
  • Przyszła niedziela, to druga niedziela lipca. Kolekta na wykończenie wieży. Wieża jest zakończona drewnianą konstrukcją oraz dachem o powierzchnie 50 m2.
  • Bardzo dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu proszę Państwa z ul. Władysławowskiej 16 – 46 i Gospodarskiej.
  • Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy słoneczka w obfitości i przypominamy, że Msze św. w niedziele odprawiamy o godz. 8:00, 10:30 dla dzieci i o godz. 20:00.
    W dni powszednie o godz. 17:00 i 18:00.