Ogłoszenia – 5 listopada 2017 r.

XXXII Niedziela Zwykła – 5 listopada 2017 r.

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w sobotę Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w tym dniu o godz. 17.00 będzie wotywną o zachowanie pokoju i sprawiedliwości. Zachęcam do wywieszenia flagi państwowej. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.

  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Rozpoczęły się prace tynkowania klatki schodowej na wieży. Czekamy na 4 okna na ścianę południową. Ramy wykonał już kowal – zdjęcia na fb parafialnym. Opóźnienie związane jest z oczekiwaniem na odpowiednie szyby. Zostały jeszcze do wykonania okna na ścianę północną i na wieżę. Podpisałem umowę na 140.000 na wszystkie drzwi do kościoła z Zakładem Stolarskim Tadeusza Czerwionki. Stolarz w tej dziedzinie współpracuje z architektem kościoła. Mam wycenę wszystkich drzwi. Jakby ktoś chciał być donatorem drzwi, proszę o kontakt indywidualny. Jeśli będzie chciał, oznaczymy drzwi wygrawerowaną tabliczką.

  • Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom, młodzieży za przygotowanie nabożeństwa: Holy wins – Święty zwycięża.

  • Różaniec z wypominkami odmawiamy o 17.30 do 8.11, dzisiaj w ramach spotkania Żywego Różańca o godz. 14.15.

  • Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.

  • Zapraszam rodziców ministrantów na spotkanie w najbliższą środę do salki na godz. 20.00.

  • Zapraszam także młodzież do udziału w Wieczorze Modlitwy Młodych. Tym razem odbędzie się on w Rumii. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży gimnazjum, uczniów VII klasy i szkół średnich. Bliższe informacje na fb parafialnym.

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze