Ogłoszenia – 5 listopada 2023 r.

XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15, połączone z wypominkami. Wypominki do 8.11.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w sobotę św. Marcina z Tours – Dzień Niepodległości, Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  3. Jutro odwiedzę stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną.
  4. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Za tydzień taca budowlana i zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie
  5. Polecamy Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny, skarbonkę na sprzątanie kościoła i kwiaty.
  6. Pożegnaliśmy w tygodniu Eugeniusza Zelk z ul. Władysławowskiej i Małgorzatę Żelewską z ulicy Gospodarskiej. Wieczny odpoczynek….

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik