Ogłoszenia – 5 lutego 2023 r.

V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15.
  2. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastykę, w sobotę MB z Lourdes. Jest to światowy dzień chorego. O 11.00 Msza św. oazowa z udzieleniem sakramentu chorych. Pan Łukasz Bisewski wyraża gotowość odwiedzania z Komunią świętą chorych w każdą niedzielę. Zainteresowanych chorych można zgłosić w zakrystii, bądź w biurze parafialnym.
  3. Z tyłu kościoła u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.
  4. Rekolekcje parafialne odbędą się w stałym terminie w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze