Ogłoszenia – 5 marca 2017 r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2017 r.

  • Środą Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, w którym podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z najbardziej potrzebującymi. Dlatego, jak co roku możemy przy wyjściu z kościoła złożyć do skarbony jałmużnę wielkopostną. Niech to będzie szczery dar naszego serca. Uzbierane w ten sposób ofiary złożone do puszki z napisem „Jałmużna wielkopostna” przeznaczone zostaną przy współpracy z Caritas we Władysławowie na świąteczną pomoc dla najbiedniejszych w parafii.
  • Dziś o godzinie 14:15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • Dziś oraz w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 15:15.
  • W środę pamiętamy w modlitwie o wszystkich kobietach, zwłaszcza o najbardziej utrudzonych: matkach rodzin wielodzietnych, samotnych wdowach, o kobietach poniżanych i prześladowanych w wielu częściach świata.
  • W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci i młodzież na godzinę 16:00, dorosłych na 17:30.
  • W miesiącu marcu w czwartki i piątki są wolne Intencje mszy świętych. Intencje mszalne można zamawiać w tygodniu w kancelarii między godz. 15:15, a 16:30.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a także za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny.
  • W przyszłym tygodniu kolekta przeznaczona jest na cele budowlane. Trwają prace za prezbiterium w kaplicy i toalecie, oraz przy montażu okien do zakrystii.
  • Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 2-3 czerwca.

Dziękując za wspólną modlitwę, życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze