Ogłoszenia – 5 marca 2023 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Jak co roku, w przypadającą dziś II Niedzielę Wielkiego Postu w tzw. Niedzielę „Ad Gentes” obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pamiętamy o polskich misjonarzach pracujących w blisko 100 krajach świata ofiarując im naszą modlitwę. Dziś zbiórka do puszki na misyjne dzieła ewangelizacyjne i humanitarne.
  2. Trwa okres Wielkiego Postu, w którym podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z bliźnimi poprzez ofiary złożone do skarbonki z napisem „Jałmużna postna”, pomagając w ten sposób najbardziej potrzebującym.
  3. Dziś Gorzkie Żale o 15.00. Poprzedzi je Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec o 14.15.
  4. We wtorek biuro nieczynne, w czwartek będzie czynne.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 złotych, a także za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny.
  6. Od dzisiaj u ministrantów można zakupić świece na stół świąteczny – paschaliki w cenie 20 złotych.
  7. Na ogrzewanie kościoła zebraliśmy do puszki 1900 PLN.

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze