Ogłoszenia – 5 września 2021 r.

XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
  2. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15w kościele
  3. Dzisiejsza niedziela 5 września jest „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Arcybiskup Tadeusz Wojda SAC pisze: Niech będzie to nasza  modlitwa o pokój oraz wsparcie materialne dla potrzebujących. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce i za granicą. We współpracy z Caritas w Pakistanie, kraju, w którym znajduje się największa grupa uchodźców z Afganistanu, rozpocznie się trzymiesięczna interwencja humanitarna natychmiastowej pomocy dla około 1500 rodzin. Jednocześnie zwracam się z prośbą o zorganizowanie zbiórki do puszek po każdej Mszy świętej tego dnia we wszystkich parafiach i kościołach rektorskich Archidiecezji Gdańskiej. Z serca dziękując za wszelkie odruchy ludzkiej solidarności.
  4. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada w środę Narodzenie NMP.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny.
  6. Za tydzień kolekta budowlana.
  7. Za tydzień po Mszy świętej o 10.30 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania z klas I i II Szkoły Ponadpodstawowej.

Witając wszystkich Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze