Ogłoszenia – 6 czerwca 2021 r.

X Niedziela Zwykła – 6 czerwca 2021 r.

  1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca połączone z nabożeństwem czerwcowym o 14.15.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30 w połączeniu z procesją eucharystyczną aż do piątku, w kolejne niedziele po Mszy świętej o 16.00.
  3. Ponadto w tym tygodniu we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i powierzamy opiece ich Świętych Patronów.
  4. W przyszłą niedzielę nie ma już Mszy świętej o 9.15. O 10.30 oprawę Eucharystii zapewni Krąg Domowego Kościoła.
  5. We wtorek z racji pielgrzymki dzieci pierwszokomunijnych do Sianowa biuro parafialne będzie nieczynne.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii i te składane do puszki na jego sprzątanie. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.
  8. Dziękujemy księdzu Wiesławowi Wójcikowi TChr za pomoc duszpasterską w minionym tygodniu. Dziękujemy przedstawicielom naszej parafii, którzy podjęli się trudu pielgrzymki do sanktuarium maryjno-pasyjnego w Wejherowie i wszystkim za zaangażowanym w Uroczystość Bożego Ciała.
  9. Zmarła Anna Rozenkranz. Pogrzeb w piątek o godzinie 12.00. Różaniec we wtorek, środek, czwartek o 19.00 w kościele.

Życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze