Ogłoszenia – 6 listopada 2022 r.

XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15, połączone z wypominkami. Wypominki do wtorku – 8.11.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, św. Marcina z Tours – Dzień Niepodległości, w sobotę św. Jozafata biskupa i męczennika. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  3. W środę z racji wizytacji ks. arcybiskupa nie będzie Mszy św. o 18.00. Jeszcze raz zapraszam na Eucharystię z arcybiskupem, a kto może wcześniej na 14.20 na spotkanie z arcybiskupem w kościele i wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Za tydzień taca budowlana i zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie
  5. Polecamy Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny, skarbonkę na sprzątanie kościoła i kwiaty.

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze