Ogłoszenia – 6 stycznia 2019 r.

Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2018 r.

  • Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego – Dziś obchodzimy także „Misyjny Dzień Dzieci”, w którym składanymi ofiarami za kredę i kadzidło wspieramy misyjne dzieło Kościoła. Po Mszy świętej zbiórka do puszki dla naszych parafian dotkniętych kataklizmem pożaru. Bóg zapłać za pomoc.Dziś po Mszy świętej o 16.00 wspólne kolędowanie.
  • Rozpoczęliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską.
  • Z planem kolęd – obok pozostałych ogłoszeń duszpasterskich – można się zapoznać na stronie internetowej.
  • Po błogosławieństwie zapraszamy do adoracji przy żłóbku, Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.
  • W dzisiejszą Uroczystość Trzech Króli błogosławimy kadzidło i kredę. Prośmy zatem we wspólnej modlitwie o Boże błogosławieństwo dokonując poświęcenia kadzidła i kredy, którą potem naznaczymy drzwi naszych domów, a składanymi przy tej okazji ofiarami wesprzemy misyjne dzieło Kościoła.
  • Za tydzień kolekta budowlana. Trwa właśnie montaż podłogi granitowej w kaplicy za prezbiterium i schodów na plebanię.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze