Ogłoszenia – 6 września 2020 r.

XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

1. Dziękujemy wszystkim za stosowanie się do zaleceń epidemicznych w postaci noszenia maseczek, zakrywania ust i nosa w obiektach zamkniętych, czyli także w kościele.
  2. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 10.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
  3. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15 w kościele
  4. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada we wtorek Narodzenie NMP.
  5. W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii, O godzinie 10.00 spotkanie lektorek, a o 11.00 spotkanie oazy – oczywiście w maseczkach.
  6. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny. Zachęcamy zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego na 2021 rok – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 20 złotych, to cegiełka na budowę kościoła.
  7. Rozpoczęły się prace przy elewacji południowej ściany kościoła i wieży. Na czas prac budowlanych czynne będą boczne wejścia do kościoła. Przy drzwiach są wyłożone zwłaszcza dla turystów cegiełki na budowę kościoła. Dziękujemy panom za roznoszenie cegiełek po parafii.
  8. Za tydzień kolekta budowlana.

Witając wszystkich Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik