Ogłoszenia – 7 lutego 2016 r.

  • Dzisiaj jest pierwsza niedziela lutego. O godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych. Będziemy modlili się o dialog wiary chrześcijańskiej i ludów Azji. Dzisiejsza kolekta jest na budowę. Bóg zapłać.
  • Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 49 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  • Środa Popielcowa – rozpoczyna okres Wielkiego Postu. W Popielec obowiązuje post ścisły.
  • W środę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Są to rekolekcje dla dorosłych i dla naszej Szkoły Podstawowej. Młodzież gimnazjalna będzie uczestniczyła w rekolekcjach razem ze swoimi klasami. Bardzo proszę zabrać z kościoła ulotkę z planem rekolekcji. Są tam wypisane godziny nabożeństw. Na odwrocie są godziny nauk dla dzieci. Proszę rodziców o dopilnowanie dzieci, by przychodziły na swoje nauki. Rekolekcje są bardzo długie – potrwają aż do niedzieli.
  • Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali oraz za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Sprzątanie kościoła – bardzo proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 25-51 i Jaśminowej – od godz. 19:00.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett

Komentarze

komentarze