Ogłoszenia – 7 lutego 2021 r.

V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

  1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15.
  2. W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko we wtorek!
  3. W tym tygodniu wspominamy w środę świętą Scholastykę, w czwartek MB z Lourdes. Jest to światowy dzień chorego. Z racji pandemii sakrament chorych udzielany jest w domu na zaproszenie kapłana. Pan Łukasz wyraża gotowość odwiedzania z Komunią świętą chorych w każdą niedzielę. Zainteresowanych chorych można zgłosić w zakrystii, bądź w biurze parafialnym.
  4. Z tyłu kościoła u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.
  5. Rekolekcje parafialne odbędą się w stałym terminie w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze