Ogłoszenia – 7 marca 2021 r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

  1. 2 marca papież Franciszek mianował nowego arcybiskupa metropolitę gdańskiego w osobie Tadeusza Wojdy pallotyna – dotychczasowego metropolity białostockiego. Dziękujemy papieżowi za nowego Ojca diecezji.
  2. Dziś przypada 79 rocznica śmierci Sługi Bożego biskupa Konstantyna Dominika, a w środę 50 rocznica śmierci biskupa gdańskiego Edmunda Nowickiego, a w sobotę 8 rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętamy w modlitwie o żywych i zmarłych naszych pasterzach.
  3. Dziś o 14.15 spotkanie Żywego Różańca, po nim Gorzkie Żale.
  4. W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko we wtorek.
  5. U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 6 złotych i za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny. Jest też miesięcznik dla dzieci Anioł Stróż w cenie 6,50 złotych. Są także paschaliki na świąteczny stół w cenie 10 złotych. Z tyłu kościoła są wyłożone skarbonki na rodzinną jałmużnę wielkopostną.
  6. Na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 450 złotych.
  7. Polecam waszej uwadze i ofiarności sprzątanie kościoła. Za tydzień kolekta budowlana.

Życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze