Ogłoszenia – 7 października 2018 r.

XXVII Niedziela Zwykła – 7 października 2018 r.

  • Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie w dni powszednie o godzinie 17.30. Zapraszamy dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00. Ogłaszamy konkurs na ciekawie zrobiony różaniec. Jego rozstrzygnięcie będzie w drugiej połowie miesiąca.
  • Dziś spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15.
  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w sobotę wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny. W nim informacje na temat Akcji Zaadoptuj figurkę Szopki Bożonarodzeniowej oraz o gminnym dniu seniora. Pan Sołtys przypomina, że można u niego zapisać się na udział w tym wydarzeniu. Bliższe informacje w biuletynie.
  • W tym tygodniu w salce na plebanii we wtorek spotkanie grupy młodzieżowej o 19.00, w środę nie będzie katechezy dla III klasy gimnazjum, w sobotę spotkania ministrantów lektorek i oazy o stałych porach.
  • W środę i czwartek biuro parafialne nieczynne z racji Dekanalnej Pielgrzymki do Lichenia, Kalisza i Gniezna. Wyjazd pielgrzymów w środę 10 października o godzinie 6.20. Zbiórka wyjeżdżających o godzinie 6.00.
  • Pod koniec października są wolne intencje Mszy świętych w dni powszednie. Intencje można zamawiać w biurze parafialnym. Msze święte gregoriańskie w naszej parafii przyjmuję na lipiec i sierpień.
  • Za tydzień także Dzień Papieski. Przed kościołem można wspomóc FUNDACJĘ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA. W tym dniu taca budowlana.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze