Ogłoszenia – 8 stycznia 2023 r.

Święto Chrztu Pańskiego

  1. W dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego, kończące w liturgii okres Bożego Narodzenia, ogarniamy szczególną modlitwą naszych szafarzy sakramentu chrztu, rodziców i chrzestnych – tych wszystkich, którzy przekazali nam wiarę, a także tych którzy w minionym roku zostali ochrzczeni w naszej wspólnocie.
  2. Dziś po Mszy św. o 10.30. w salce na plebanii spotkanie oazy zaś około 15.00 i Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków tych grup na wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w rodzinne kolędowanie.
  4. U ministrantów do nabycia za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny i Gość Niedzielny w nowej cenie 10 złotych.
  5. Po błogosławieństwie na koniec Mszy świętej, w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem i te składane do skarbonki na sprzątanie kościoła. Dziękuję za dzisiejszą kolektę budowlaną. Za tydzień zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła!

Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by nam błogosławił i umocnił w wypełnianiu przyrzeczeń chrzcielnych.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze