Ogłoszenia – 8 września 2019 r.

XIII Niedziela Zwykła – 8 września 2019 r.

  1. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: w piątek św. Jana Chryzostoma, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask.

  2. Dziś po Mszy świętej o 10.30 spotkanie rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią w naszej parafii do sakramentu pokuty i eucharystii.

  3. W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 tylko spotkanie oazowe.

  4. W dniach od 4 do 6 października w Domu Rekolekcyjnym w Swarzewie odbędą się rekolekcje dla małżeństw. Organizatorem rekolekcji jest ruch Spotkań Małżeńskich. Ma on na celu pogłębienie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym rozumieniu się męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Podstawą formą pracy Spotkań Małżeńskich są dwudniowe zamknięte rekolekcje dla małżeństw.

  5. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn.

  6. Zachęcam zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 25 złotych to cegiełka na budowę kościoła.

  7. Dzisiaj kolekta budowlana. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zbieramy na ocieplenie, tynkowanie i malowanie południowej ściany kościoła wraz z wieżą. Polecam waszej ofiarności ten cel, jak i opłatę za sprzątanie kościoła.

Witając wszystkich Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze