Ogłoszenia – 9 czerwca 2019 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 r.

  • Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowywaliśmy się przez nowennę.
  • W liturgii kończy się okres wielkanocny. Do przyszłej niedzieli trwa wynikający z przykazań kościelnych czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  • W tym tygodniu jutro przypada święto Maryi – Matki Kościoła, we wtorek wspomnienie świętego Barnaby Apostoła, w środę wspomnienie męczenników II wojny światowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w piątek błogosławionego Michała Kozala biskupa i męczennika.
  • Pragnę zaprosić do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium w Wejherowie, która odbędzie sie 15-16 czerwca. Wyjście z naszego kościoła o godzinie 4.25, o 5.00 dołączymy do grupy z Władysławowa, drogą nad zatoka idziemy do Swarzewa, a następny przystanek przy kościele świętej Faustyny w Pucku. Powrót z Wejherowa tradycyjnie autobusem o godzinie 14.00. Wyjazd w niedziele do Wejherowa z parkingu przy kościele we Władysławowie o godzinie 8.00. Powrót pieszy z Wejherowa wieczorem.
  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie o godzinie 17.30, w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 16.00.
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • Są wolne trzy miejsca na wtorkową pielgrzymkę autokarową do Sianowa, Stryszej Budy. Wyjazd spod plebanii we wtorek o godzinie 8.15. Dzieci zabierają ze sobą alby.
  • Trwają w biurze parafialnym zapisy na pielgrzymkę do Włoch i do Zachodniej Polski.
  • Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na budowę kościoła i te na sprzątanie świątyni.

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze