Ogłoszenia – 9 maja 2021 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30, w niedzielę po Mszy świętej o 16.00. Nabożeństwo majowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00.
  2. Do odwołania jest dodatkowa Msza święta w niedziele o 9.15.
  3. Od poniedziałku do środy po Koronce do Bożego Miłosierdzia modlitwy przy krzyżu misyjnym o urodzaje. Zapraszamy zwłaszcza rolników na tę modlitwę.
  4. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją czasie nabożeństw o godzinie 17.30. W tym dniu przypada także święto świętego Macieja Apostoła.
  5. Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn. Jest także czasopismo dla dzieci „Anioł Stróż”
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Biuro parafialne czynne o stałej porze.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik