Ogłoszenia – 9 października 2022 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego w sobotę św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Za tydzień w niedzielę przezywać będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem: Blask Prawdy. W całej ojczyźnie za tydzień będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas lektorki /ministranci/ zbierają po Mszy św. ofiary na ten cel.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś po Mszy św. o 16.00 w dni powszednie na 17.30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i nasz Parafialny Biuletyn.
  • W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, w tygodniu przy wyjściu znajdą się kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w kancelarii. Złożone przy tej okazji do koperty ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych, a także tych, których proces beatyfikacyjny trwa.
  • Dziękujemy za pamięć o ofiarach składanych do puszki na sprzątanie kościoła i środowych ofiarach na kwiaty i dekoracje do kościoła oraz te dzisiaj złożone na cele budowlane.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze